Üye Girişi

Aes Elektronik

AES ALPNUR ELEKTRONİK - ELEKTROTEKNİK

HAKKIMIZDA

AES 1986 yılında kurulmuştur.Bu tarihten günümüze kadar kesintisiz faaliyet göstermiş olup , artan ürün ve müşteri sayısı ile ülkemizin sayılı firmaları arasında yerini almıştır.

AES başlangıçtan beri sanayinin ihtiyacı olan teknolojik ürün geliştirmeye yönelmiştir.Bu amaçla sürekli olarak teknoloji ve bilgiye yatırım yaparak çıtasını yükseltmektedir.AES , sanayide kullanılan ürün imalatları dışında özel projelere de imzasını atarak kendisini göstermiştir.

FAALİYET ALANLARIMIZ :

Firma Danışmanlığı

Proje ve elektronik cihaz imalatları konusunda faaliyet göstermekteyiz.

Fabrika Otomasyonu

İhtiyaca uygun PLC ürünleri, Scada yazılımları ve kumanda panoları kullanarak fabrika otomasyonu gerçekleştirmektedir.

Makine Otomasyonu

İhtiyaca göre özel elektronik kart veya PLC kullanarak muhtelif makinelerin otomasyonu gerçekleştirilebilmektedir. Müşteriye özel elektronik cihazlar, tasarımdan imalat aşamasına kadar bir süreçte gerçekleştirilebilmektedir. Pozisyon kontrol ve gösterge cihazları ve matbaa giyotin otomasyonu.

Sanayi Elektroniği

Sanayi de kullanılan sayıcı, zamanlayıcı, volt / amper/watt/enerji metreler, kumanda röleleri, profibus I/O modülleri, fabrika yangın alarm cihazları, mesaj panoları

Yazılım Projeleri

Ms Windows ve Linux platformlarında otomasyon ve veritabanı yönetimi yazılımları

İletişim Formu

Gördüğünüz koyu siyah rakam ve harfleri kutuya yazınız. İletişim formunun otomatik programlar tarafından amacı dışında kullanılmasını önlemeye yönelik spam korumasıdır. Anlayışınız için teşekkürler