Üye Girişi

Aes Elektronik

SIKÇA SORULAN SORULAR - Aes Elektronik

AES Garanti Hakkında

Tüm ürünlerimiz teslim tarihinden itibaren 2 yıl garantilidir. Bizim için, müşteri memnuniyeti önemlidir. AES çok hatalı bir kullanım olmadıkça sudan sebeplerle hiçbir ürününü garanti kapsamı dışında bırakmaz.

Kurallardan ziyade karşılıklı iyi niyete dayanan iş ilişkileri kurmayı hedefliyoruz. AES bu politikası ile sektörde reklam ile değil, referans ile iş alan bir kurum haline gelmiştir.

Kalite politikamız hakkında

Standart kayan yazı ürün yelpazemizde kaliteli DIP ve TOP LED'ler veya DOTMATRİX modüller, dijital saatlerde 7 segment displayler kullanıyoruz. Özel imalatlarda ise müşterilerimizle görüş alışverişinde bulunuyor, amaca en uygun malzemeyi standart yada sadece özel üretimlerde kullandığımız malzemeler arasından seçiyoruz.

Maliyet - kalite ilişkisinde dengeyi kurmanın gerekliliğine inanıyoruz. Bunu baz alarak üretimimize yön veriyoruz. Sizi şu an fiyatıyla memnun ama uzun vadede mağdur edecek maliyet kısıntılarından kaçınıyor, kaliteden ödün vermiyoruz. İlla ki çok ucuz, en ucuz olsun vb isteklere de açığız. Piyasadaki herhangi ucuz bir ürünün referans verilmesini istiyor, aynı özelliklerdeki ürünü daha ucuza imal etme garantisi veriyoruz, o esnekliğe sahibiz ama üzerine AES yazmıyoruz.

İç mekan mı? Dış mekan mı?

Küçük bir alanda aşırı parlak ve çok göz alıcı ışıklar rahatsız edici olabileceği gibi açık havada izolasyonu sağlanmamış bir pano hasar görebilir. Sonuç olarak ihtiyaca göre tercih yapılmalıdır. Bu konuda firmamız size gereken desteği ve yönlendirmeleri taahhüt eder. Önceliğimiz satalım kazanalım değil. Sizi doğru ve amacınıza en uygun ürüne yönlendirmektir.

Sipariş hakkında

0536 235 4860 numaralı telefonlarımızdan veya aşağıdaki sipariş formunu doldurarak sipariş verebilirsiniz.

Teslimat süresi?

AES ürün sirkülasyonu fazla olan bir firmadır, stoklarımızda bulunan ürün, ödeme alındığı gün kargoya verilebilir. Ürün hazırda yoksa özelliğine binaen 2 ila 15 gün süresinde teslim edilir. Özel üretimler, proje gibi konularda mühendislerimiz ile görüş alışverişinde bulununuz.

İletişim Formu

Gördüğünüz koyu siyah rakam ve harfleri kutuya yazınız. İletişim formunun otomatik programlar tarafından amacı dışında kullanılmasını önlemeye yönelik spam korumasıdır. Anlayışınız için teşekkürler